MOLITANOVÝ PODTEJP | 7cm x 27m

Kód: 131345
Neohodnoceno
138 Kč 114,05 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Molitanový podtejp je ultratenká, lehká, měkká a elastická páska z porézního polyuretanu s anti alergenními vlastnostmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Molitanový podtejp je ultratenká, lehká, měkká a elastická páska z porézního polyuretanu s anti alergenními vlastnostmi. Nedráždí pokožku při aplikování a používá se především jako podklad pro tejpování. Kromě toho má i jiné možnosti využití viz níže.

Při tejpování tvoří mezivrstvu mezi tejpem a kůži, chrání tak kůži před přímým kontaktem s tejpem/lepidlem. Používá se především při časté aplikaci tejpu. Její vlastnosti oceníte hlavně při strhávání tejpu, kdy chrání jak pokožku, tak ochlupení. Podtejp dobře odvádí vodu a neabsorbuje vlhkost. Pokožka tak zůstává déle suchá a tejp lépe drží fixaci i tvar. Doporučujeme používat pod standardní, porézní a viskózní tejpovací pásky.

 

POUŽITÍ:

Pásku oviňte v jedné až dvou vrstvách v místě, které budete tejpovat nebo používejte jako fixaci chráničů a ponožek, jako ochrannou pásku do lyžařských bot nebo atletické obuvi i pro elegantní úpravu vlasů nebo celého účesu při sportu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: