SPORTOVNÍ KLUBY

Společně k týmovému
vítěžství!

Vážené sportovní kluby, týmy a spolky,

protože víme, že je důležité mít správné oblečení, které bude reprezentovat váš tým, nabízíme komplexní řešení pro všechny vaše potřeby - od výběru vhodné kolekce podle týmových barev až po potisk na zakázku - postaráme se o vás na každém kroku.

Ať už tedy hledáte nové dresy, tréninkové vybavení nebo doplňky, jsme tu, abychom vám pomohli.

Těšíme se , až s vámi budeme spolupracovat a pomůžeme vašemu týmu vypadat co nejlépe!

Zbyněk & Tereza, Josport.cz.

Jak to probíhá?

icon-1 Zjistíme od vás veškeré potřebé info, abychom vám mohli doporučit to nejlepší pro váš tým.
icon-2 Připravíme návrhy oblečení, které by se mohlo hodit pro váš tým, a náhled potisku dle vašeho zadání.
icon-3 Zašleme vám vzorky na vyzkoušení a společně doladíme detaily (barvy, velikosti, umístění potisku atd.).
icon-4 Vybrané oblečení objednáme a jakmile dorazí k nám, zkontrolujeme ho a předáváme na potisk.
icon-5 Potisklé oblečení zkontrolujeme, zkompletujeme, zabalíme a co nejdříve odesíláme k vám!

Nezávazná poptávka

Nevyplňujte toto pole:
 

Prohlédněte si produkty

JOMA
GIVOVA
POMŮCKY
HŘIŠTĚ

Prohlédněte si katalogy

VÍCE KATALOGŮ ZDE

Rodiče a trenéři našeho týmu: "Dobrý den, chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat za úžasné dresy pro kluky našeho týmu. Dresy jsou z kvalitního materiálu, kluků se velmi líbí a srší z nich naprostá spokojenost když v nich hrají. Věříme, že s nimi budou naši kluci vyhrávat a přinesou jim nejen samé výhry ale také nepopsatelný pocit radosti. Za nás Vás můžeme ostatním jen doporučit! Ještě jednou děkujeme :-)"

Blanka T., Vlašim: "Dobrý den pane Jaroši, chtěla jsem Vám moc poděkovat za perfektní vyřízení naší objednávky. Nejen super cena, trpělivost, ale i přístup k zákaníkovi. Děti i rodiče jsou nadšení. Jsem ráda, že ještě někde není svět otočený vzhůru nohama. Mějte se krásně a přeji hodně spokojených a hlavně slušných zákazníků. :-)."

Dobrý den, super, děkuji moc za všechno! Hlavně za přístup, tohle se u moc eshopu nevidí :) SMS od České pošty už mi přišla, zítra by měli doručovat. Budu připravena na telefonu. Přeji hezké svátky a děkuji moc ještě jednou.

Martin V., Jablonec nad Nisou: "Chtěl bych vyjádřit naprostou spokojenost s Vaším přístupem k zákazníkům. Dlouho jsem se nesetkal s tak profesionálním a hlavně osobním přístupem. Co je jinde problém, je pro Vás naprostou samozřejmostí. Nejvíce náš klub při nákupu ocenil možnost vše vyzkoušet včetně velikostí oblečení a dokonce i kvality míčů. Vše je podtrženo kvalitním zbožím za velmi dobré peníze. Jsme rádi, že jsme našli nového dodavatele oblečení a vybavení pro náš klub."

Lenka V., Bohučovice: "Dobrý den, mockrát děkujeme za krásné dresy. Nádherné barvy, skvělý potisk, zkrátka bezchybná práce. Byli jsme naprosto spokojeni s komunikací, odpověď jsme vždy dostali nejpozději do dalšího dne. Rychlé dodání, super cena a dobrá kvalita. Rozhodně tuto stránku doporučuju, máme nového dodavatele pro náš tým :).

Jaroš J.: "Mnohokrát děkujeme za dodání sportovního oblečení, které nám přineslo na turnaji ve Švédsku štěstí v podobě zlaté medaile a ještě nám to slušelo."

Naše vítězná soupiska

Tato "Vítězná soupiska" je dokladem naší dlouholeté tradice oblékání sportovních klubů a kempů. Níže vidíte týmy a sdružení, s nimiž jsme v průběhu

let hrdě spolupracovali. Každé logo představuje jedinečný příběh spolupráce, výkonu a vítězství. Nejde jen o sportovní oblečení, jde o to být součástí vaší

cesty za úspěchem. Připojte se k nám a staňte se s námi vítězem!