Vážení zákazníci, eshop www.josport.cz je v provozu, nařízení vlády ze dne 14.3.2020 o uzavření obchodů vyjímá internetové obchody. JOMA funguje a zboží je doručováno bez jakýchkoliv omezení. GIVOVA je momentálně uzavřená, může se tedy protáhnout doba doručení, ale zboží, které máme na skladě, vám doručíme bez omezení. Dle Světové zdravotnické organizace nepřežívají koronaviry na objektech a je tedy bezpečné přijímat poštovní zásilky z rizikových zemí, aniž by hrozil přenos viru. Děkujeme a přejeme vám pevné zdraví! Tým Josport.cz

O nás

Vítejte na e-shopu Josport.cz!

 

KDO JSME?
Jsme rodinná firma specializující se na přímou distribuci sportovního oblečení španělské značky JOMA, italské značky GIVOVA a britské značky tréninkových pomůcek PRECISION TRAINING.

 

S KÝM VLASTNĚ KOMUNIKUJU?
Náš tým je jednoduše rodina. Věříme, že společnými silami pro vás dokážeme pracovat jak nejlépe umíme :)

Výstřižek                     

 Zbyněk Jaroš 

  • manžel a táta
  • zakladatel a majitel firmy
  • fotbalový trenér       

Tereza Jarošová             

  • manželka a máma
  • vyřídí pro vás reklamace, expedice, vzorky

 

foto                                                                  

 Sabina Jarošová 

  • studentka mediálních studií 
  • vyřídí pro vás marketing, sponzoring, podporu akcí

 

CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT?
Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, a tak není problém zavolat nebo napsat e-mail a společně vymyslíme to nejlepší řešení pro vás. Můžete nás také navštívit v showroomu v Chýnově, kde vás pohostíme drobným občerstvením a ukážeme vám vzorky našich produktů, abyste přesně věděli, co kupujete :) 

Pokud jste spolek, svaz či tým, můžeme se společně domluvit na speciálních množstevních slevách, zaslat vám vzorky zdarma a zařídíme i potisk vašeho oblečení logem, číslovkou, jménem a podobně. Nic pro nás není problém!

 

CO VŠECHNO MŮŽU NAJÍT NA E-SHOPU JOSPORT.CZ?
Na e-shopu josport.cz naleznete sportovní oblečení značky JOMA a GIVOVA, a také sportovní pomůcky pro váš trénink. Pokud hledáte oblečení konkrétní značky, v horní liště si můžete vybrat kategorii "JOMA" nebo "GIVOVA" a zobrazí se vám produkty pouze této značky. Pokud hledáte oblečení pro konkrétní druh sportu, rozklikněte na horní liště "SPORTY" a vyberte si, co potřebujete. V kategorii "POMŮCKY" pak naleznete veškeré pomůcky pro trénink a cvičení.

 

 

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI! 

VÁŠ TÝM JOSPORT.CZ

Tabulka velikostí