BARVY NA LAJNOVÁNÍ

Vítejte v kategorii BARVY NA LAJNOVÁNÍ, 

kde nabízíme širokou škálu koncentrovaných barev Linemark. Tyto barvy mohou být používány jak v našich lajnovačkách iGO a iGO Mini, tak i v jiných sprejových nebo bubnových lajnovačkách (podle typu barvy).

#more#

Premierlinevítěz testů

Barva premierline

Nejoblíbenější barva, která vyvinuta na základě potřeby překlenutí mezery mezi špičkovým a obyčejným koncentrátem. Nejlepší poměr cena / výkon. Je vhodná jak pro sprejové, tak i bubnové lajnovačky. Poskytuje vysokou kvalitu čáry a rovněž rychlé schnutí. V závislosti na počasí se ředí poměrem 1:5 pro první lajnování a až 1:10 pro přelajnování. Tyto poměry máme osobně vyzkoušené na stovkách nalajnovaných hřišť.

Stadium

Barva stadium

Barva Stadium byla vyvinuta pro profesionály, kteří používají tradiční bubnovou lajnovačku. Používá se s maximálním přídavkem vody do 10%. Velké množství titanových částic zajišťuje vysoce bílou a čistou linku při rychlém schnutí, která je požadována při vrcholných zápasech. Barva svou konzistencí není určena pro sprejové lajnovačky.

Dazzle

Barva dazzle

Tato barva je naší nejlepší koncentrovanou barvou, která byla vyvinuta speciálně pro potřeby profesionálních klubů. Jedná se o vysoce pigmentový koncentrát, který poskytuje dlouhotrvající a odolnou bílou čáru. Pro první lajnování se ředí v poměru od 1:4. Pro přelajnování pak v závislosti na potřebách kvality je možné ji ředit až do poměru 1:10.Barva Dazzle je určena k použití jak se sprejovou lajnovačkou, tak i s tradiční bubnovou. Při použití sprejové lajnovačky iGO je vhodné použí ploché trysky a nikoli kuželovité.

Concentrate

Barva concentrate

Barva Concentrate nabízí dobrý poměr mezi příznivou cenou a kvalitou. Nejvíce je používána tam, kde je nutné velmi časté lajnování. I tato barva vytváří zářivě bílou linku, která rychle schne a má dobrou odolnost proti vodě. Je určena jak pro sprejové tak i bubnové lajnovačky. Doporučené ředění je do 1:3 pro první lajnování a do 1:7 pro přelajnování.

POTŘEBUJETE PORADIT? Neváhejte nás kontaktovat na emailutelefonu 608 529 064 nebo pomocí chatu.

Jsme tu pro vás. Váš tým JOsport.cz

Nejprodávanější

impact xp
Lajnovací barva Impact XP
Skladem
400005-XP-10L
 
2 995 Kč
(2 475,21 Kč bez DPH)
lajnovaci barva linemark premierline
 
2 588 Kč
(2 138,84 Kč bez DPH)
2 položek celkem
impact xp
Tip
2 475,21 Kč bez DPH
2 995 Kč
400005-XP-10L
lajnovaci barva linemark premierline
Tip
2 138,84 Kč bez DPH
2 588 Kč
400010-10L