Vážení zákazníci, produkty ze sekce GIVOVA, JOMA a OBUV odesíláme zpravidla ve lhůtě 14 dnů ! Objednávky učiněné do 7.12.2024 vyexpedujeme do Vánoc. Produkty ze sekce VÝPRODEJ odesíláme do 24 hodin od objednání, Děkujeme

Kempy

Potřebujete vybavit kemp nebo třeba fotbalovou školu? Pak jste na správném místě. Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti a rádi pro vás připravíme ideální nabídku přesně podle toho, co potřebujete – od sportovního oblečení pro celý kemp (lze i s potiskem), přes sportovní vybavení, tréninkové pomůcky i míče. V našem portfoliu máme spolupráci s mnoha sportovními kluby různých zaměření: fotbal, futsal, florbal, rugby, atletika, střelba, nohejbal, volejbal, basketbal či hokej. Spolupracujeme také s několika kempy a turnaji. 

JAK VŠE PROBÍHÁ?

Ozvěte se nám telefonicky, mailem nebo se za námi stavte v showroomu v Chýnově, abychom se domluvili na tom, co přesně potřebujete a jaká je vaše představa. My vám sdělíme, co vám můžeme nabídnout, případně i doporučíme vhodné produkty, pokud si je již nevyberete předem. Na našem e-shopu najdete také katalogy, které vám pomůžou s výběrem. A co bude dál?

  • CENNOVÁ NABÍDKA. Připravíme vám přehlednou cenovou nabídku, abyste přesně věděli, kolik co stojí.
  • ZAPŮJČENÍ VZORKŮ ZDARMA. Chcete si pro jistotu vyzkoušet velikost a materiál? Zapůjčíme vám vzorky zdarma.
  • PŘÍPRAVA GRAFICKÉHO NÁVRHU. Na vyžádání pro vás zdarma připravíme prezentaci vizualizací různých modelů (i s případným potiskem). Díky tomu získáte lepší představu, jak bude vše vypadat.
A CO NĚJAKÉ BENEFITY?

Pokud se rozhodnete vybavit váš kemp či školu právě u nás, čeká na vás ještě několik benefitů:

  • Množstevní sleva
  • Výhody pro členy
  • Ceny do případných soutěží
  • Podpora skrze prezentaci klubu či svazu na sociálních sítích

Jsme rodinná firma, vážíme si každého zákazníka a vy se tak můžete spolehnout na náš kvalitní a především individuální přístup k vám. Vše vždy řešíme s ohledem na zákazníka a jeho přání. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Rádi vás přivítáme také v našem showroomu, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet vystavené produkty. Navíc jsme rádi, když se můžeme setkat i osobně, protože víme, že osobní kontakt žádný e-shop nenahradí.

Doufáme, že vás naše nabídka zaujala a budeme se těšit na případnou spolupráci s vámi!

Váš TÝM www.josport.cz

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 
Oficiální partneři
nohejbalovy-svaz
 
Spolupracujeme