Vážení zákazníci, v termínu od 29.6. do 13.7. budeme pouze na emailu. Objednávky budou v tomto termínu expedovány 1 x týdně. Děkujeme za pochopení. Váš tým JOsport.cz.

Kempy

Potřebujete vybavit kemp nebo třeba fotbalovou školu? Pak jste na správném místě. Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti a rádi pro vás připravíme ideální nabídku přesně podle toho, co potřebujete – od sportovního oblečení pro celý kemp (lze i s potiskem), přes sportovní vybavení, tréninkové pomůcky i míče. V našem portfoliu máme spolupráci s mnoha sportovními kluby různých zaměření: fotbal, futsal, florbal, rugby, atletika, střelba, nohejbal, volejbal, basketbal či hokej. Spolupracujeme také s několika kempy a turnaji. 

JAK VŠE PROBÍHÁ?

Ozvěte se nám telefonicky, mailem nebo se za námi stavte v showroomu v Chýnově, abychom se domluvili na tom, co přesně potřebujete a jaká je vaše představa. My vám sdělíme, co vám můžeme nabídnout, případně i doporučíme vhodné produkty, pokud si je již nevyberete předem. Na našem e-shopu najdete také katalogy, které vám pomůžou s výběrem. A co bude dál?

  • CENNOVÁ NABÍDKA. Připravíme vám přehlednou cenovou nabídku, abyste přesně věděli, kolik co stojí.
  • ZAPŮJČENÍ VZORKŮ ZDARMA. Chcete si pro jistotu vyzkoušet velikost a materiál? Zapůjčíme vám vzorky zdarma.
  • PŘÍPRAVA GRAFICKÉHO NÁVRHU. Na vyžádání pro vás zdarma připravíme prezentaci vizualizací různých modelů (i s případným potiskem). Díky tomu získáte lepší představu, jak bude vše vypadat.
A CO NĚJAKÉ BENEFITY?

Pokud se rozhodnete vybavit váš kemp či školu právě u nás, čeká na vás ještě několik benefitů:

  • Množstevní sleva
  • Výhody pro členy
  • Ceny do případných soutěží
  • Podpora skrze prezentaci klubu či svazu na sociálních sítích

Jsme rodinná firma, vážíme si každého zákazníka a vy se tak můžete spolehnout na náš kvalitní a především individuální přístup k vám. Vše vždy řešíme s ohledem na zákazníka a jeho přání. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Rádi vás přivítáme také v našem showroomu, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet vystavené produkty. Navíc jsme rádi, když se můžeme setkat i osobně, protože víme, že osobní kontakt žádný e-shop nenahradí.

Doufáme, že vás naše nabídka zaujala a budeme se těšit na případnou spolupráci s vámi!

Váš TÝM www.josport.cz

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 
Oficiální partneři
nohejbalovy-svaz
 
Spolupracujeme