Kluby a svazy

Kluby a svazy

Potřebujete vybavit klub či svaz? Pak jste na správném místě. Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti a rádi pro vás připravíme ideální nabídku přesně podle toho, co potřebujete – od sportovního oblečení pro celý klub (lze i s potiskem), přes sportovní vybavení, tréninkové pomůcky i míče. V našem portfoliu máme spolupráci s mnoha sportovními kluby různých zaměření: fotbal, futsal, florbal, rugby, atletika, střelba, nohejbal, volejbal, basketbal či hokej. Spolupracujeme také s několika kempy a turnaji. 

JAK VŠE PROBÍHÁ?

Ozvěte se nám telefonicky, mailem nebo se za námi stavte v showroomu v Chýnově, abychom se domluvili na tom, co přesně potřebujete a jaká je vaše představa. My vám sdělíme, co vám můžeme nabídnout, případně i doporučíme vhodné produkty, pokud si je již nevyberete předem. Na našem e-shopu najdete také katalogy, které vám pomůžou s výběrem. A co bude dál?

  • CENNOVÁ NABÍDKA. Připravíme vám přehlednou cenovou nabídku, abyste přesně věděli, kolik co stojí.
  • ZAPŮJČENÍ VZORKŮ ZDARMA. Chcete si pro jistotu vyzkoušet velikost a materiál? Zapůjčíme vám vzorky zdarma.
  • PŘÍPRAVA GRAFICKÉHO NÁVRHU. Na vyžádání pro vás zdarma připravíme prezentaci vizualizací různých modelů (i s případným potiskem) – zápasový set, set pro trénink, vycházkový set. Díky tomu získáte lepší představu, jak bude vše vypadat.

A CO NĚJAKÉ BENEFITY?

Pokud se rozhodnete vybavit váš tým právě u nás, čeká na vás ještě několik benefitů:

  • Pevná klubová sleva
  • Výhody pro členy
  • Podpora skrze prezentaci klubu či svazu na sociálních sítích

Jsme rodinná firma, vážíme si každého zákazníka a vy se tak můžete spolehnout na náš kvalitní a především individuální přístup k vám. Vše vždy řešíme s ohledem na zákazníka a jeho přání. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Rádi vás přivítáme také v našem showroomu, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet vystavené produkty. Navíc jsme rádi, když se můžeme setkat i osobně, protože víme, že osobní kontakt žádný e-shop nenahradí.

Doufáme, že vás naše nabídka zaujala a budeme se těšit na případnou spolupráci s vámi!

Váš TÝM www.josport.cz