Značky

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás přehled a krátký popis značek, které u nás na e-shopu můžete najít. 

JOMA

JOMA je španělská sportovní značka s více než 50letou tradicí. Na trhu je od roku 1965. Specializuje se na výrobu kvalitního sportovního a volnočasového oblečení a obuvi pro muže, ženy i děti. Značka JOMA vám může nabídnout oblečení top kvality pro fotbal, futsal, atletiku, tenis, volejbal, basketbal, jógu, plavání, posilování, rugby, ale i pro outdoorové sportování nebo volný čas. Od roku 2011 je sponzorem jednoho z nejlepších španělských týmů FC Valencia. V roce 2016 byla JOMA jednou z hlavních značek na Olympijských hrách v Riu. Sponzorovala 9 olympijských výborů, jako je Španělsko, Mexiko nebo Portugalsko, a 18 sportovních federací, jako je chorvatský házenkářský tým, španělské ragbyové týmy, honduraský národní fotbalový tým nebo španělská atletická federace. JOMA je zkrátka zárukou kvality a vaší spokojenosti.

Joma logo  

 

GIVOVA

Givova je italská společnost zaměřená na výrobu sportovního oblečení. Cílem společnosti je vyrábět kvalitní výrobky za příznivé ceny. GIVOVA nabízí sportovní oblečení pro sporty na všech úrovních. Zaměřuje se zejména na fotbal, basketbal, volejbal, fitness a volnočasové oblečení pro muže, ženy a děti. Značka je čím dál více oblíbená po celé Evropě. Na trhu je od roku 2008. Společnost se sídlem v Kampánii se již může pochlubit spoluprací a partnerstvím se společnostmi, subjekty a sportovními asociacemi, které hrají v hlavních italských a zahraničních fotbalových, basketbalových a volejbalových divizích.

Givova logo

PRECISION TRAINING

Společnost Precision byla založená v roce 2005, a velmi rychle se stala britskou jedničkou speciálních sportovních pomůcek. Precision Training je jedním z odvětí této značky, které můžete najít u nás na e-shopu. Nabízí zejména tréninkové pomůcky jako kužele, mety, figuríny, slalomové tyče, lékárny, odrážecí stěny, míče a další. Precision má mnoho klíčových partnerství na mezinárodní úrovni, je rovněž dlouhodobým partnerem fotbalových asociací Walesu a Severního Irska a dodává tréninkové pomůcky mistrovským klubům po celé Anglii.  V neposlední řadě vyrábí velmi kvalitní míče včetně nových fotbalových míčů Fusion, které nesou označení kvality FIFA QUALITY PRO.

395b47502700faf87c09841989b0b9f8

 

BFP - BEST FOR PROFESSIONAL

Německá značka Best for professionals nabízí efektivní a moderní tréninkové produkty pro fotbalové trenéry a sportovní lektory. V jejich široké škále produktů najdete například branky, tréninkové překážky, figuríny, mety, odrážecí stěny, zápisníky, taktické tebuly, lékárničky a mnoho dalšího. Mnoho inovativních produktů v oblasti sportu a tréninku vyvíjí samotná společnost. Produkty společnosti BFP používají trenéři z celého světa.

Výstřižek_2

 

CAWILA

Cawila je severoněmecká společnost patřící mezi přední prodejce profesionálních sportovních potřeb pro týmové sporty fotbal, házenou, volejbal a basketbal. Cawila Teamsport své produkty dodává na mezinárodní úrovni. Na trhu jejiž od roku 1936. 

Výstřižek (1)

Kromě výše uvedených značek najdete na našem e-shopu v sekci tréninkových pomůcek také značky LISKI, AGRO, SELECT, BERGER-HUCK, BOWNET a další.