BRANKA BOWNET | VELIKOST 1,52m x 0,91m

Kód: 815317003053
Neohodnoceno
Značka: Bownet
3 639 Kč 3 007,44 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Hrajte kdekoli a kdykoli s nejprodávanější přenosnou fotbalovou brankou Bownet 5 'x 3' (1.52m x .91m). Je to první přenosná branka, která využívá technologii Bownet E.A.S.®, zajišťuje kvalitu za přijatelnou cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrajte kdekoli a kdykoli s nejprodávanější přenosnou fotbalovou brankou Bownet 5 'x 3' (1.52m x .91m). Je to první přenosná branka, která využívá technologii Bownet E.A.S.®, zajišťuje kvalitu za přijatelnou cenu.

Bownet vlastní technologie E.A.S.® (Energy Absorption System®) pomáhá snížit napětí na síť, prodlužuje životnost sítě a zvyšuje pružnost a stabilitu při nárazu.Pružné tyče BOW a pevný ocelový rám jsou konstruovány tak, aby rozložily váhu branky na spodní základnu.

Rychlé klipy Bownetu jsou součástí branky, které usnadňují připojení síťoviny na tyče BOWET. Branka má gumové neznačkovací nožičky, které pomáhají udržovat tvar a trakci uvnitř a venku.

Branku lze snadno přesunout po hřišti po odstraněním zajištovacích pozemních kolíků. Po ukončení hry lze branku složit a dát do připravené přenosné tašky pro snadnou přenositelnost a skladování.

5 'x 3' (1,52m x. 91m)Tato fotbalová branka je první přenosný cíl na světě vytvořený technologií Bownet E.A.S.® a původní rámové dílo používané všemi ostatními přenosnými sítěmi

Bownet vlastní technologie E.A.S.® (Energy Absorption System®) rozptyluje energii míčů v celém rozsahu, čímž prodlužuje její životnost, zvyšuje stabilitu a rovnováhu a zvyšuje pružnost při nárazu

Rychlé klipy Bownetu jsou součástí, které usnadňují připojení síťoviny na tyče BOWET

Branku sestavíte za 60 vteřin bez použití nástrojů, vodicích drážek nebo těžkých ocelových
příčníků, které vám umožňují rychlé sestavení  a snížení rizika úrazu během hry.

Sestava se skládá ze síťe,ocelové konstrukce nalakovanou práškovou barvou, kompozitními tyčemi BOW ™ stojany a taškou pro snadnou přenositelnost a skladování

Branku lze použít jak na přírodních plochách,tak i v halách,tělocvičnách atd...

 Click here to Download Set-Up Instruction PDF

Specifikace

• Sestavení - 60 vteřin

• Hmotnost - 3,62 kg

• Velikost : 95 cm x 20.3 cm x 7.6 cm

• Hmotnost balení - 4,53 kg

• Velikost balení 99 cm x 23 cm x 12 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: BRANKY TRÉNINKOVÉ
Záruka: 2 roky
Rozměr: 1,52 x 0,91 m
Sport: Fotbal
Typ: Mobilní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: