Vážení zákazníci, eshop www.josport.cz je v provozu, nařízení vlády ze dne 14.3.2020 o uzavření obchodů vyjímá internetové obchody. JOMA funguje a zboží je doručováno bez jakýchkoliv omezení. GIVOVA je momentálně uzavřená, může se tedy protáhnout doba doručení, ale zboží, které máme na skladě, vám doručíme bez omezení. Dle Světové zdravotnické organizace nepřežívají koronaviry na objektech a je tedy bezpečné přijímat poštovní zásilky z rizikových zemí, aniž by hrozil přenos viru. Děkujeme a přejeme vám pevné zdraví! Tým Josport.cz

Spolupráce s kluby, spolky, svazy

Vážení zákazníci, 

   pokud máte zájem o nabídku pro váš klub, spolek, kemp, tábor, svaz či závod, maraton a podobně, jsme připraveni vám nabídnout naše zkušenosti a připravit pro vás ideální nabídku sportovního oblečení značky JOMA a GIVOVA, to vše se zajímavou slevou a s plným servisem. Vše začíná od výběru vhodného produktu, zapůjčení vzorků pro vyzkoušení, náhledu obrandování zvolených produktů až po následnou realizaci. Můžete nás navštívit v showroomu v Chýnově, kde si prohlédnete sortiment a rádi vám připravíme drobné občerstvení v příjemném prostředí. Vzorky vám také můžeme zaslat na adresu vašeho bydliště a to zcela ZDARMA. Jsme rádi, když s vámi můžeme být v kontaktu, protože to nenahradí žádný sebelepší e-shop. A právě proto jsme tu pro vás. 

   Pokud máte zájem o cenovou nabídku, můžete nás navštívit právě v Chýnově, případně se na nás neváhejte obrátit na e-mailu velkoobchod@josport.cz nebo tel. čísle 608 529 064. Odběr na IČO není podmínkou.

 

Těšíme se na spolupráci a jsme tu pro vás.

 

Váš TÝM www.josport.cz 

 

Jak vše funguje ? 

1. Výběr produktu: Vyberte si produkt, který se vám líbí, a opište si kód produktu. Následně nás neváhejte oslovit na uvedené kontaktní adresy, případně přes formulář (viz níže), s vaším záměrem a čísly produktů. 

2. Cenová nabídka: Nezávazně vám zpracujeme cenovou nabídku a dáme info k dalším možnostem.

3. Vzorky: V případě potřeby vám zašleme vzorky vybraných produktů zcela ZDARMA. Po vyzkoušení vzorky zašlete zpět.

4. Grafický náhled: Rovněž ZDARMA vytvoříme tři grafické náhledy potisku dle vašich požadavků.

5. Objednávka: Pokud máte vše vybrané, můžete si zboží objednat na e-mailu nebo přes telefon. K tomu uveďte fakturační a dodací adresy. Následně vás budeme informovat o termínu dodání. 

6. Převzetí: Po realizaci objednávky vás informujeme o jejím zaslání. A je hotovo :)

 

partneri_5

 

banner_obleceni

Tabulka velikostí