Spolupráce s kluby, spolky, svazy

Vážení zákazníci, 

   pokud máte zájem o nabídku pro váš klub, spolek, kemp, tábor, svaz či závod, maraton a podobně, jsme připraveni vám nabídnout naše zkušenosti a připravit pro vás ideální nabídku sportovního oblečení značky JOMA a GIVOVA, to vše se zajímavou slevou a s plným servisem. Vše začíná od výběru vhodného produktu, zapůjčení vzorků pro vyzkoušení, náhledu obrandování zvolených produktů až po následnou realizaci. Můžete nás navštívit v showroomu v Chýnově, kde si prohlédnete sortiment a rádi vám připravíme drobné občerstvení v příjemném prostředí. Vzorky vám také můžeme zaslat na adresu vašeho bydliště a to zcela ZDARMA. Jsme rádi, když s vámi můžeme být v kontaktu, protože to nenahradí žádný sebelepší e-shop. A právě proto jsme tu pro vás. 

   Pokud máte zájem o cenovou nabídku, můžete nás navštívit právě v Chýnově, případně se na nás neváhejte obrátit na e-mailu velkoobchod@josport.cz nebo tel. čísle 608 529 064. Odběr na IČO není podmínkou.

 

Těšíme se na spolupráci a jsme tu pro vás.

 

Váš TÝM www.josport.cz 

 

Jak vše funguje ? 

1. Výběr produktu: Vyberte si produkt, který se vám líbí, a opište si kód produktu. Následně nás neváhejte oslovit na uvedené kontaktní adresy, případně přes formulář (viz níže), s vaším záměrem a čísly produktů. 

2. Cenová nabídka: Nezávazně vám zpracujeme cenovou nabídku a dáme info k dalším možnostem.

3. Vzorky: V případě potřeby vám zašleme vzorky vybraných produktů zcela ZDARMA. Po vyzkoušení vzorky zašlete zpět.

4. Grafický náhled: Rovněž ZDARMA vytvoříme tři grafické náhledy potisku dle vašich požadavků.

5. Objednávka: Pokud máte vše vybrané, můžete si zboží objednat na e-mailu nebo přes telefon. K tomu uveďte fakturační a dodací adresy. Následně vás budeme informovat o termínu dodání. 

6. Převzetí: Po realizaci objednávky vás informujeme o jejím zaslání. A je hotovo :)

 

loga shop

 

banner_obleceni

Tabulka velikostí