Reference

Jaroš J.: "Mnohokrát děkujeme za dodání  sportovního oblečení, které nám  přineslo na turnaji ve Švédsku štěstí v podobě zlaté medaile a ještě nám to slušelo."

Marek L. : "Dobrý večer, pane Jaroš, děkuji za zaslání výměny bund za větší velikost. Zároveň, a to ještě ve větší míře, chci poděkovat za Vaši rychlost vstřícnost a ochotu. Díky Vaši skvělé práci budou mít naši malí fotbaloví talenti o pár dárečků pod stromečkem víc. S materiálem, kvalitou a hlavně s Vámi, jsem moc spokojen, a tak Vás navrhnu pro celý náš klub, který sice není ligový, ale fotbal máme rádi a dobře vypadat a ještě líp se cítit v kvalitnich dresech nebo soupravách je skvělé." 

Tomáš V., Vintířov :"Dresy jsou suprový! Střih je skvělej a materiál asi nejlepší v jakým jsem kdy hrál. Hodně mě překvapila i kvalita stulpen. Oproti naší předchozí sadě od jiné značky je to určitě o stupeň výš, všichni jsou spokojení a dostáváme za dresy pochvalu :-)." 

Michal D., Mariánské Lázně: "Objednání zboží u této firmy mohu pouze doporučit! Rychlé jednání, vše přišlo přesně v termínu jak bylo domluveno. Objednávka byla úplná a vše přišlo objednané přesně dle velikostí. Výborná komunikace!" 

Miroslav P., Mělník: "Z Vaši společnosti jsem si objednal větší objednávku sportovního oblečení a musím říct ze rodiče i klub byli nadmíru spokojený jak s kvalitou tak i ja s jednáním v průběhu objednávek. Pokud jde o dodací lhůtu tak relativně v krátké době dorazilo i oblečení které už nebylo na skladě." 

Eva B., Ostrava: "Kupovala jsem tašku na fotbal jako dárek,byla jsem maximálně spokojená s ochotou,vstřícností,rychlostí a komunikací. Přesto,že taška nebyla ve velikosti kterou jsme potřebovali na skladě,byla nám zaslána jiná velikost s příslibem,že hned mezi svátky pokud by nevyhovovala,můžeme vyměnit.Opravdu jsme vyměnili,rychle, s výbornou domluvou a ani jsme nemuseli platit další poštovné.Velmi děkuji,taška je výborná,syn má velkou radost a je hned používaná."

Tomáš K., FKJS: "S termotrikem pod dres od JOMA jsme velmi spokojeni. Elasťaky jsou perfektně ušité a jednoznačně splňují naše požadavky. Celkově se zbožím a i se servisem josport.cz je maximální spokojenost." 

Vlasta B., Pardubice: "Značka Joma a eshop josport.cz nám vyšel maximálně vstříc. Skvělá domluva a ještě hezčí oblečení nakonec nakonec vedlo ke spolupráci. Jsem moc potěšen, že právě Josport.cz obléká český výběr na Mistrovství světa v teqballu." 

Blanka T., Vlašim: "Dobrý den pane Jaroši, chtěla jsem Vám moc poděkovat za perfektní vyřízení naší objednávky. Nejen super cena, trpělivost, ale i přístup k zákaníkovi. Děti i rodiče jsou nadšení. Jsem ráda, že ještě někde není svět otočený vzhůru nohama. Mějte se krásně a přeji hodně spokojených a hlavně slušných zákazníků. :-)." 

Ladislav Š., Čáslav: "Velká spokojenost s kvalitou dresů a s teamem JOSPORT." 

Jiří B., Příbram: "Dobrý den přeji, moc Vám děkujeme za teplákovky tuta revolution 1013 s potiskem, dětem se hrozně líbí a jsou nadšeni. Určitě u Vás budeme na dále objednávat pro náš tým. Moc děkujeme." 

Lenka V., Bohučovice: "Dobrý den, mockrát děkujeme za krásné dresy. Nádherné barvy, skvělý potisk, zkrátka bezchybná práce. Byli jsme naprosto spokojeni s komunikací, odpověď jsme vždy dostali nejpozději do dalšího dne. Rychlé dodání, super cena a dobrá kvalita. Rozhodně tuto stránku doporučuju, máme nového dodavatele pro náš tým :). "  

Martin V., Jablonec nad Nisou: "Chtěl bych vyjádřit naprostou spokojenost s Vaším přístupem k zákazníkům. Dlouho jsem se nesetkal s tak profesionálním a hlavně osobním přístupem. Co je jinde problém, je pro Vás naprostou samozřejmostí. Nejvíce náš klub při nákupu ocenil možnost vše vyzkoušet včetně velikostí oblečení a dokonce i kvality míčů. Vše je podtrženo kvalitním zbožím za velmi dobré peníze. Jsme rádi, že jsme našli nového dodavatele oblečení a vybavení pro náš klub." 

Petra K., Olomouc: "Dresy jsou naprosto skvělé, pěkná modrá, kluci v tom vypadají parádně. Doporučuji!" 

Jana Olomouc: "Dobrý den, chtěla bych poděkovat za dresy. Jsou moc pěkné a doufám, že  klukům přinesou štěstí a spoustu výher ;)." 

Iveta A. Olomouc: "Dobrý  den, moc děkuji za krásné dresy pro naše kluky. Prodyšný materiál, pestrá barva, výborný střih svědčí o kvalitě zboží. Dresy perfektně padnou a jsme s nimi naprosto spokojeni. Doporučuji všem co chtějí to nejlepší." 

Rodiče a trenéři našeho týmu: "Dobrý den, chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat za úžasné dresy pro kluky našeho týmu. Dresy jsou z kvalitního materiálu, kluků se velmi líbí a srší z  nich naprostá spokojenost když v nich hrají. Věříme, že s nimi budou naši kluci vyhrávat a přinesou jim nejen samé výhry ale také nepopsatelný pocit radosti. Za nás Vás můžeme ostatním jen doporučit! Ještě jednou děkujeme :-)" 

Jan H.: "Skvělá domluva při objednání, rychlé dodání zboží a bezkonkurenční ceny. josport.cz mohu jedině doporučit, při další koupi sportovního oblečení zavítám určitě sem!" 

Tomáš P. : „Chtěl bych vyjádřit naprostou spokojenost celému teamu z e-shopu josport.cz .Od prvního telefonického kontaktu jsem se za par dni dostali k uzavření objednávky pro naši mládež . Vzorky na vyzkoušeni poslali od každé velikosti (měl jsem je za 2dny) super přístup tuto stránku si ukládám a těším se na další spolupráci..” 

Andrea J.: "Musím Vám i Vaší paní napsat velké poděkování za velmi ochotnou a milou spolupráci. Jsme velmi rádi, že jsme si vybrali právě josport.cz pro nákup Boxů pro naše malé fotbalisty. Se zbožím jsme velmi spokojeni a děti i rodiče jsou nadšení. Také mockrát děkujeme, že jste nám vyšli vstříc při vyměně nesedících velikostí....Určitě s Vámi budeme nadále spolupracovat." 

Tomáš G.: "Super domluva ohledně velikostí/koupě. Kvalita zboží je super. Domluva na platbě také v pořádku. Zásilka musela být dodána na 2x kvůli veliké objednávce, jinak vše v naprostém pořádku. Mockrát děkujeme za dodání zboží." 

Romana D. : "Dresy jsou moc pěkně udělané dle našich požadavků, spolupráce byla velmi dobrá, dresy byly rychle dodané." 

 

 

Tabulka velikostí