Reference

Hanzel O.: "Dobrý den, moc děkuji za Vánoční dárek od vaší firmy, jste dobrý. Já bohužel poslat nic nemůžu, jsem jen obyčejný trenér, ale posílám fotky mikin, kde všude jsme je měli, a to i díky vám. Přeji hezké Vánoce a děkujeme!"

Říha J.: ''Děkuji za rychlé dodání zboží a slušné jednání. Povedlo se mi baterii umístit do píšťalky a hned jsem jí vyzkoušel doma. Zvuk vynikající, hlasitost super, ale teď se mnou doma nikdo nemluví. Jsem velmi spokojený, pouze se těžko otevírá kryt, aby se mohla umístit baterie. Myslím si ale, že po několikerém otevření se to rozchodí a bude to OK. Ještě jednou moc děkuji. Přeji hodně zdravíčka a pokud to bude z mé strany možné, tak se těším i na další spolupráci.'' 

Jaroš J.: "Mnohokrát děkujeme za dodání  sportovního oblečení, které nám  přineslo na turnaji ve Švédsku štěstí v podobě zlaté medaile a ještě nám to slušelo."

Marek L. : "Dobrý večer, pane Jaroš, děkuji za zaslání výměny bund za větší velikost. Zároveň, a to ještě ve větší míře, chci poděkovat za Vaši rychlost vstřícnost a ochotu. Díky Vaši skvělé práci budou mít naši malí fotbaloví talenti o pár dárečků pod stromečkem víc. S materiálem, kvalitou a hlavně s Vámi, jsem moc spokojen, a tak Vás navrhnu pro celý náš klub, který sice není ligový, ale fotbal máme rádi a dobře vypadat a ještě líp se cítit v kvalitnich dresech nebo soupravách je skvělé." 

Tomáš V., Vintířov :"Dresy jsou suprový! Střih je skvělej a materiál asi nejlepší v jakým jsem kdy hrál. Hodně mě překvapila i kvalita stulpen. Oproti naší předchozí sadě od jiné značky je to určitě o stupeň výš, všichni jsou spokojení a dostáváme za dresy pochvalu :-)." 

Michal D., Mariánské Lázně: "Objednání zboží u této firmy mohu pouze doporučit! Rychlé jednání, vše přišlo přesně v termínu jak bylo domluveno. Objednávka byla úplná a vše přišlo objednané přesně dle velikostí. Výborná komunikace!" 

Miroslav P., Mělník: "Z Vaši společnosti jsem si objednal větší objednávku sportovního oblečení a musím říct ze rodiče i klub byli nadmíru spokojený jak s kvalitou tak i ja s jednáním v průběhu objednávek. Pokud jde o dodací lhůtu tak relativně v krátké době dorazilo i oblečení které už nebylo na skladě." 

Eva B., Ostrava: "Kupovala jsem tašku na fotbal jako dárek,byla jsem maximálně spokojená s ochotou,vstřícností,rychlostí a komunikací. Přesto,že taška nebyla ve velikosti kterou jsme potřebovali na skladě,byla nám zaslána jiná velikost s příslibem,že hned mezi svátky pokud by nevyhovovala,můžeme vyměnit.Opravdu jsme vyměnili,rychle, s výbornou domluvou a ani jsme nemuseli platit další poštovné.Velmi děkuji,taška je výborná,syn má velkou radost a je hned používaná."

Tomáš K., FKJS: "S termotrikem pod dres od JOMA jsme velmi spokojeni. Elasťaky jsou perfektně ušité a jednoznačně splňují naše požadavky. Celkově se zbožím a i se servisem josport.cz je maximální spokojenost." 

Vlasta B., Pardubice: "Značka Joma a eshop josport.cz nám vyšel maximálně vstříc. Skvělá domluva a ještě hezčí oblečení nakonec nakonec vedlo ke spolupráci. Jsem moc potěšen, že právě Josport.cz obléká český výběr na Mistrovství světa v teqballu." 

Blanka T., Vlašim: "Dobrý den pane Jaroši, chtěla jsem Vám moc poděkovat za perfektní vyřízení naší objednávky. Nejen super cena, trpělivost, ale i přístup k zákaníkovi. Děti i rodiče jsou nadšení. Jsem ráda, že ještě někde není svět otočený vzhůru nohama. Mějte se krásně a přeji hodně spokojených a hlavně slušných zákazníků. :-)." 

Ladislav Š., Čáslav: "Velká spokojenost s kvalitou dresů a s teamem JOSPORT." 

Jiří B., Příbram: "Dobrý den přeji, moc Vám děkujeme za teplákovky tuta revolution 1013 s potiskem, dětem se hrozně líbí a jsou nadšeni. Určitě u Vás budeme na dále objednávat pro náš tým. Moc děkujeme." 

Lenka V., Bohučovice: "Dobrý den, mockrát děkujeme za krásné dresy. Nádherné barvy, skvělý potisk, zkrátka bezchybná práce. Byli jsme naprosto spokojeni s komunikací, odpověď jsme vždy dostali nejpozději do dalšího dne. Rychlé dodání, super cena a dobrá kvalita. Rozhodně tuto stránku doporučuju, máme nového dodavatele pro náš tým :). "  

Martin V., Jablonec nad Nisou: "Chtěl bych vyjádřit naprostou spokojenost s Vaším přístupem k zákazníkům. Dlouho jsem se nesetkal s tak profesionálním a hlavně osobním přístupem. Co je jinde problém, je pro Vás naprostou samozřejmostí. Nejvíce náš klub při nákupu ocenil možnost vše vyzkoušet včetně velikostí oblečení a dokonce i kvality míčů. Vše je podtrženo kvalitním zbožím za velmi dobré peníze. Jsme rádi, že jsme našli nového dodavatele oblečení a vybavení pro náš klub." 

Petra K., Olomouc: "Dresy jsou naprosto skvělé, pěkná modrá, kluci v tom vypadají parádně. Doporučuji!" 

Jana Olomouc: "Dobrý den, chtěla bych poděkovat za dresy. Jsou moc pěkné a doufám, že  klukům přinesou štěstí a spoustu výher ;)." 

Iveta A. Olomouc: "Dobrý  den, moc děkuji za krásné dresy pro naše kluky. Prodyšný materiál, pestrá barva, výborný střih svědčí o kvalitě zboží. Dresy perfektně padnou a jsme s nimi naprosto spokojeni. Doporučuji všem co chtějí to nejlepší." 

Rodiče a trenéři našeho týmu: "Dobrý den, chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat za úžasné dresy pro kluky našeho týmu. Dresy jsou z kvalitního materiálu, kluků se velmi líbí a srší z  nich naprostá spokojenost když v nich hrají. Věříme, že s nimi budou naši kluci vyhrávat a přinesou jim nejen samé výhry ale také nepopsatelný pocit radosti. Za nás Vás můžeme ostatním jen doporučit! Ještě jednou děkujeme :-)" 

Jan H.: "Skvělá domluva při objednání, rychlé dodání zboží a bezkonkurenční ceny. josport.cz mohu jedině doporučit, při další koupi sportovního oblečení zavítám určitě sem!" 

Tomáš P. : „Chtěl bych vyjádřit naprostou spokojenost celému teamu z e-shopu josport.cz .Od prvního telefonického kontaktu jsem se za par dni dostali k uzavření objednávky pro naši mládež . Vzorky na vyzkoušeni poslali od každé velikosti (měl jsem je za 2dny) super přístup tuto stránku si ukládám a těším se na další spolupráci..” 

Andrea J.: "Musím Vám i Vaší paní napsat velké poděkování za velmi ochotnou a milou spolupráci. Jsme velmi rádi, že jsme si vybrali právě josport.cz pro nákup Boxů pro naše malé fotbalisty. Se zbožím jsme velmi spokojeni a děti i rodiče jsou nadšení. Také mockrát děkujeme, že jste nám vyšli vstříc při vyměně nesedících velikostí....Určitě s Vámi budeme nadále spolupracovat." 

Tomáš G.: "Super domluva ohledně velikostí/koupě. Kvalita zboží je super. Domluva na platbě také v pořádku. Zásilka musela být dodána na 2x kvůli veliké objednávce, jinak vše v naprostém pořádku. Mockrát děkujeme za dodání zboží." 

Romana D. : "Dresy jsou moc pěkně udělané dle našich požadavků, spolupráce byla velmi dobrá, dresy byly rychle dodané." 

 

 

 

x