Neohodnoceno

Časopis Fussball Training - roční předplatné

Časopis FUSSBALL TRAINING nabízí každý měsíc celkem 64 stran informací pro trenéry všech úrovní.

Naši autoři popisují a vysvětlují metodické způsoby a formy vzdělávání pro zlepšování techniky, taktiky, fitness a osobnosti.

Předplatné (> 20 ks)
Kód: 126503
1 999 Kč 1 817 Kč bez DPH
Kategorie: ČASOPISY
Záruka: 2 roky
Jazyk: Německy
vyr 1244fussballtraining
ZdarmaZdarma

Časopis FUSSBALL TRAINING nabízí každý měsíc celkem 64 stran informací pro trenéry všech úrovní.

Naši autoři popisují a vysvětlují metodické způsoby a formy vzdělávání pro zlepšování techniky, taktiky, fitness a osobnosti.

Zkušení trenéři poskytují našim čtenářům komplexní cvičení a dokonce i celé programy přípravy.

Chcete vědět, jaké jsou trendy teoretické znalosti nyní a v budoucnu v top fotbalu ? Pak jsou tu pro vás naši odborníci, kteří např. analyzují taktiku u MS a ME.

Dostanete 12 vydání (10 vydání za rok, včetně dvou dvojích čísel)

 

 

Trenér Ivo Gregovský k tomuto časopisu říká:

"Dle mého názoru je tento časopis přesně to, co můžeme hledat a potřebujeme ke svému sebevzdělávání a pomoc do tréninkového procesu. Troufám si říct, že v něm, najde inspiraci každý z trenérů na průřezu všemi kategoriemi a všech výkonnostních úrovní. Časopis obsahuje jak celou řadu cvičení a her, po kterých koneckonců všichni prahnou, ale je tam i řada odborných článků směrem k tréninkovým cyklům a dalším odvětvím, která bezprostředně souvisejí s tréninkem procesem fotbalu. I když mají naši sousedé trošku jiné značení, je to ihned pochopitelné a dostatečně názorné i pro ty, kteří nejsou zdatní v němčině. Články jsou psány tak, že se dají celkem bez problémů dát do překladače a jsou z něj pochopitelné.  Myslím si, že je hřích nevyužít takovou literaturu k obohacení našich znalostí a především zlepšení a zkvalitnění tréninkového procesu, potažmo všech vašich svěřenců. Němci jsou momentálně velmi úspěšní ve všech věkových kategoriích, na klubové a samozřejmě mezinárodní scéně, což zajisté o něčem vypovídá a proč si nevzít a inspirovat se právě od nich. Myslím si, že k nim máme občas i mentalitou velmi blízko."

Ivo Gregovský – 15 let trenér mládeže SK Sigma OL, asistent tr. ČR 16,17 u ročníku 1997 s Alešem Čvančarou, nyní šéf SCM a trenér U19 FC HK.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Tabulka velikostí