Vážení zákazníci, eshop www.josport.cz je v provozu, nařízení vlády ze dne 14.3.2020 o uzavření obchodů vyjímá internetové obchody. JOMA funguje a zboží je doručováno bez jakýchkoliv omezení. GIVOVA je momentálně uzavřená, může se tedy protáhnout doba doručení, ale zboží, které máme na skladě, vám doručíme bez omezení. Dle Světové zdravotnické organizace nepřežívají koronaviry na objektech a je tedy bezpečné přijímat poštovní zásilky z rizikových zemí, aniž by hrozil přenos viru. Děkujeme a přejeme vám pevné zdraví! Tým Josport.cz
Neohodnoceno

Časopis Fussball Training - roční předplatné

Časopis FUSSBALL TRAINING nabízí každý měsíc celkem 64 stran informací pro trenéry všech úrovní.

Naši autoři popisují a vysvětlují metodické způsoby a formy vzdělávání pro zlepšování techniky, taktiky, fitness a osobnosti.

Předplatné (> 5 ks)
Kód: 126503
1 999 Kč 1 817 Kč bez DPH
Kategorie: ČASOPISY
Záruka: 2 roky
Jazyk: Německy
vyr 1244fussballtraining
ZdarmaZdarma

Časopis FUSSBALL TRAINING nabízí každý měsíc celkem 64 stran informací pro trenéry všech úrovní.

Naši autoři popisují a vysvětlují metodické způsoby a formy vzdělávání pro zlepšování techniky, taktiky, fitness a osobnosti.

Zkušení trenéři poskytují našim čtenářům komplexní cvičení a dokonce i celé programy přípravy.

Chcete vědět, jaké jsou trendy teoretické znalosti nyní a v budoucnu v top fotbalu ? Pak jsou tu pro vás naši odborníci, kteří např. analyzují taktiku u MS a ME.

Dostanete 12 vydání (10 vydání za rok, včetně dvou dvojích čísel)

 

 

Trenér Ivo Gregovský k tomuto časopisu říká:

"Dle mého názoru je tento časopis přesně to, co můžeme hledat a potřebujeme ke svému sebevzdělávání a pomoc do tréninkového procesu. Troufám si říct, že v něm, najde inspiraci každý z trenérů na průřezu všemi kategoriemi a všech výkonnostních úrovní. Časopis obsahuje jak celou řadu cvičení a her, po kterých koneckonců všichni prahnou, ale je tam i řada odborných článků směrem k tréninkovým cyklům a dalším odvětvím, která bezprostředně souvisejí s tréninkem procesem fotbalu. I když mají naši sousedé trošku jiné značení, je to ihned pochopitelné a dostatečně názorné i pro ty, kteří nejsou zdatní v němčině. Články jsou psány tak, že se dají celkem bez problémů dát do překladače a jsou z něj pochopitelné.  Myslím si, že je hřích nevyužít takovou literaturu k obohacení našich znalostí a především zlepšení a zkvalitnění tréninkového procesu, potažmo všech vašich svěřenců. Němci jsou momentálně velmi úspěšní ve všech věkových kategoriích, na klubové a samozřejmě mezinárodní scéně, což zajisté o něčem vypovídá a proč si nevzít a inspirovat se právě od nich. Myslím si, že k nim máme občas i mentalitou velmi blízko."

Ivo Gregovský – 15 let trenér mládeže SK Sigma OL, asistent tr. ČR 16,17 u ročníku 1997 s Alešem Čvančarou, nyní šéf SCM a trenér U19 FC HK.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Tabulka velikostí