Vážení zákazníci, eshop www.josport.cz je v provozu, nařízení vlády ze dne 14.3.2020 o uzavření obchodů vyjímá internetové obchody. JOMA funguje a zboží je doručováno bez jakýchkoliv omezení. GIVOVA je momentálně uzavřená, může se tedy protáhnout doba doručení, ale zboží, které máme na skladě, vám doručíme bez omezení. Dle Světové zdravotnické organizace nepřežívají koronaviry na objektech a je tedy bezpečné přijímat poštovní zásilky z rizikových zemí, aniž by hrozil přenos viru. Děkujeme a přejeme vám pevné zdraví! Tým Josport.cz
Neohodnoceno

Advanced Spanish Academy Coaching

Rozšířené Španělská akademie Koučování kniha poskytuje širokou škálu postupů od profesionálních trenérů z Villarreal CF, Real Madrid, španělské fotbalové federace pro rozvoj mládeže trenér a China National Team Fitness Coach. 

Můžeme doručit do:
31.3.2020
Skladem (3 ks)
Kód: 88628
Značka: Soccertutor
946 Kč 860 Kč bez DPH
Kategorie: KNIHY
Záruka: 2 roky
Jazyk: Anglicky

Rozšířené Španělská akademie Koučování kniha poskytuje širokou škálu postupů od profesionálních trenérů z Villarreal CF, Real Madrid, španělské fotbalové federace pro rozvoj mládeže trenér a China National Team Fitness Coach. 


Tato kniha obsahuje 120 postupů používaných v akademií La Liga. K dispozici jsou technické, taktické a kondiční postupy a jsou ideální pro trenéry na úrovni mládeže, s cílem rozvíjet svůj tým do světových parametrů. 

David Aznar (španělský fotbalový svaz mládež v oblasti rozvoje trenér a bývalý Atlético Madrid a Real Madrid Academy Coach) Detaily své metody pro dlouhodobé plánování, význam rozhodování a jak vyučovat / učit se prostřednictvím cvičení. Jeho praktiky pracovat na zlepšení Vision a prostorovou orientaci, držení a dokončovací práce. 

Rafa Juanes (Villarreal CF technická akademie koordinátor a bývalý Atlético Madrid trenér) uvádí speciální program určený pro technické zlepšení v taktickém umísťování, práce s střediska zády, šířkou hráčů, centrum záložníků a útočníků. 

Manu Dorado (Real Madrid Academy Coach) Detaily koncepty pro vzdělávání a naučit se řešit konkrétní situace. Praktiky zaměřit na vytvoření inteligentních hráče ve hře související cvičení a postupuje relací prostřednictvím řízeného objevování. 

Fernando Gaspar (China National Team Fitness trenér a bývalý Real Madrid a Benfica Coach) se zaměřuje na fyzickou přípravu na věky 14-18, se zaměřením na kombinaci sílu, rychlost, hbitost, vytrvalost a flexibilitu s kognitivní a koordinované specifického vzdělávání fotbalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Tabulka velikostí