Kontakty

Zbyněk Jaroš
Gabrielovo nám., 45
Chýnov 39155
tel: +420 608 529 064
info(a)josport.cz
IČ: 76443922
DIČ: CZ8308021755

Novinky

arr315.11.2017 - Viverra tellus in hac habitasse platea. Sit amet mattis nulla aliquet.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore... arr310.10.2017 - Aliquam sem fringilla ut morbi interdum.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore... arr35.10.2017 - Sapien faucibus et molestie ac feugiat sed lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore...

Akční produkty:

naše cena 512 Kč (20 EUR)
skladem


Reference

"Dobrý večer, pane Jaroš, děkuji za zaslání výměny bund za větší velikost. Zároveň, a to ještě ve větší míře, chci poděkovat za Vaši rychlost vstřícnost a ochotu. Díky Vaši skvělé práci budou mít naši malí fotbaloví talenti o pár dárečků pod stromečkem víc. S materiálem, kvalitou a hlavně s Vámi, jsem moc spokojen, a tak Vás navrhnu pro celý náš klub, který sice není ligový, ale fotbal máme rádi a dobře vypadat a ještě líp se cítit v kvalitnich dresech nebo soupravách je skvělé."      

Marek L. 

"Dresy jsou suprový! Střih je skvělej a materiál asi nejlepší v jakým jsem kdy hrál. Hodně mě překvapila i kvalita stulpen. Oproti naší předchozí sadě od jiné značky je to určitě o stupeň výš, všichni jsou spokojení a dostáváme za dresy pochvalu :-)."
Tomáš V., Vintířov 

"Objednání zboží u této firmy mohu pouze doporučit! Rychlé jednání, vše přišlo přesně v termínu jak bylo domluveno. Objednávka byla úplná a vše přišlo objednané přesně dle velikostí. Výborná komunikace!"

Michal D., Mariánské Lázně

"Z Vaši společnosti jsem si objednal větší objednávku sportovního oblečení a musím říct ze rodiče i klub byli nadmíru spokojený jak s kvalitou tak i ja s jednáním v průběhu objednávek. Pokud jde o dodací lhůtu tak relativně v krátké době dorazilo i oblečení které už nebylo na skladě."

Miroslav P., Mělník

 

"Kupovala jsem tašku na fotbal jako dárek,byla jsem maximálně spokojená s ochotou,vstřícností,rychlostí a komunikací. Přesto,že taška nebyla ve velikosti kterou jsme potřebovali na skladě,byla nám zaslána jiná velikost s příslibem,že hned mezi svátky pokud by nevyhovovala,můžeme vyměnit.Opravdu jsme vyměnili,rychle, s výbornou domluvou a ani jsme nemuseli platit další poštovné.Velmi děkuji,taška je výborná,syn má velkou radost a je hned používaná."

Eva B., Ostrava

 "S termotrikem pod dres od JOMA jsme velmi spokojeni. Elasťaky jsou perfektně ušité a jednoznačně splňují naše požadavky. Celkově se zbožím a i se servisem josport.cz je maximální spokojenost. 

Tomáš K., FKJS 

 

"Značka Joma a eshop josport.cz nám vyšel maximálně vstříc. Skvělá domluva a ještě hezčí oblečení nakonec nakonec vedlo ke spolupráci. Jsem moc potěšen, že právě Josport.cz obléká český výběr na Mistrovství světa v teqballu."

Vlasta B., PardubiceOGQyODQwYj